Informacje o szkoleniach

Terminy szkoleń ustalane są telefonicznie, mailowo bądź poprzez harmonogram szkoleń dostępny na facabooku. Drogą telefoniczną lub mailową dowiesz się o wszystkich szczegółach, dotyczących wybranego szkolenia. Zostaniesz również poproszona o wykonanie przelewu zadatkowego, w celu rezerwacji miejsca. Wszystkie informacje odnośnie kwoty i danych do przelewu otrzymasz w wiadomości prywatnej. Osoby prowadzące szkolenia (instruktorzy) uiszczają opłatę za kurs w wysokości dwukrotności standardowej stawki. Możliwe jest odbycie szkolenia indywidualnego – oferta ustalana jest indywidualnie z Głównym Instruktorem Ewą Wypchło (ekolda@wp.pl / 883832521). Możliwe jest również odbycie szkolenia z dofinansowaniem – więcej informacji: ekolda@wp.pl

Kursy prowadzone są w grupach 4-6 osobowych. Szkolenia zaczynają się o godzinie 08:30. Proszę o przybycie na miejsce nieco wcześniej, by dopełnić formalności. Czas trwania kursu zależy od tematyki szkolenia i wielkości grupy: od 6 do 8 godzin zegarowych. Ta długość szkoleń została wypracowana na podstawie lat praktyki szkoleniowej. Żadnej kursantki nie pozostawię oczywiście z niedokończoną stylizacją/ćwiczeniem, ani tym bardziej nie wyproszę ze szkolenia ze względu na czas jej pracy. Warunkiem rezerwacji ustalonego terminu szkolenia jest wpłata zadatku. Brak wpłaty oznacza rezygnację ze szkolenia. Zmiana terminu szkolenia przez kursantkę bądź niestawienie się w umówionym terminie jest równoznaczne z przepadkiem zadatku. Pozostała część płatności powinna być uiszczona pierwszego dnia szkolenia lub przelewem przed rozpoczęciem kursu. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia najpóźniej na 3 dni robocze przed rozpoczęciem kursu z przyczyn niezależnych od organizatora.

Szkolenia prowadzone są przy stanowiskach wyposażonych we wszystkie niezbędne akcesoria – żele, lakiery hybrydowe, lampy warsztatowe, frezarki, pochłaniacze pyłu. Praca na modelce, pozwala wydobyć ze szkolenia jak najwięcej. Masz wtedy możliwość wykonania stylizacji pod pełną kontrolą swoich ruchów, jak i produktu. Dużym plusem jest fakt, że kiedy pracujesz na dłoniach innych niż swoje, Instruktor może skorygować również Twoją postawę. Jeśli kursantka nie ma możliwości pojawienia się na szkoleniu z modelką, dopuszczamy możliwość treningu na własnych dłoniach. Istnieje również opcja w pomocy szukaniu modelki. Wystarczy tylko tydzień przed szkoleniem skontaktować się z salonem i poinformować o braku modelki. Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać ten problem. Rekomendujemy jednak przybycie wraz z modelką. Modelki nie mogą być stylistkami ani pracownicami zakładów kosmetycznych chyba, że uiszczą 50% wartości szkolenia. Jeśli modelka okaże się być stylistką paznokci, kursantka zobowiązuje się do uiszczenia opłaty w jej imieniu. Sugerujemy wybieranie modelek cierpliwych, miłych i sympatycznych.

Nasze szkolenia dzielą się na dwie części. Pierwsza to część teoretyczna, druga z kolei to część praktyczna. Na podstawie przyswojenia obydwu z nich wydawany jest Międzynarodowy Certyfikat renomowanej firmy Mistero Milano, wystawiany w języku angielskim. W zależności jakie szkolenie wybierzesz certyfikat jest podporządkowany do rodzaju szkolenia. Certyfikat jest bezpłatny.

Szkolenia prowadzone są w dni robocze, w weekendy natomiast prowadzone są szkolenia z Rocznej i Półrocznej Akademii stylizacji paznokci. Jeżeli zależy Tobie na szkoleniu weekendowym proszę o kontakt telefoniczny pod nr 883832521.

EMA Nails&Lashes Ewa Wypchło
Instruktor Mistero Milano Centrum Szkoleniowe Paznokci
ul. 1 maja 15 i /4 74-100 Gryfino

Jeżeli chcesz otrzymać fakturę za szkolenie to musisz o tym poinformować podczas zapisywania się na szkolenie – i bardzo ważne przed wpłata zadatku. Inaczej wystawienie faktury będzie niemożliwe i koniecznie podaj numer NIP w opisie płatności!

Rachunek bankowy PKO Bank Polski 95 1020 4795 0000 9302 0112 4908

Umów się już dzisiaj!

Skontaktuj się telefonicznie i umów się już dziś!

+48 883 832 521

Ul. 1 Maja 15i/4
74-100 Gryfino

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek

08:00 - 18:00

GODZINY OTWARCIA

Sobota - Niedziela

Szkolenia weekendowe - więcej informacji na social mediach.

Umów się teraz