Mani dla nastolatek

Doszkolenie techniczne budowy paznokci metodą żelową jest przeznaczone dla osób, które ukończyły podstawowy kurs przedłużania paznokci metodą żelową jednak chcą doszlifować swoje umiejętności oraz podnieść swoje kwalifikacje.

DLA KOGO?

Kurs„ Manicure Hybrydowy dla nastolatki” to oferta przygotowana z myślą o młodych dziewczętach, dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze Stylizacją Paznokci. Wykonując pierwsze kroki w świecie paznokci, nastolatki często naśladują swoje rówieśniczki lub czerpią inspiracje ze stylizacji gwiazd, co niekoniecznie daje zamierzony efekt. Częste popełniane nieświadome błędy mogą zrobić więcej szkód aniżeli dać wymierzony efekt. Centrum Szkoleniowe Paznokci wyszło naprzeciw oczekiwaniom nastolatek i stworzyło program specjalnie dla nich. Każda uczestniczka może liczyć na indywidualne konsultacje z prowadzącą oraz praktyczne wskazówki kosmetyczne, dzięki którym sztuka stylizacji paznokci przestanie być dla nich tajemnicą, a stanie się ciekawym wyzwaniem. Pierwsze próby wykonywania stylizacji to niezwykły czas poznawania siebie i odkrywania własnej kobiecości.

CEL KURSU

Kurs ma pokazać nastolatkom, w jaki sposób wykonywać poprawnie manicure hybrydowy w domu, odpowiednio do ich grupy wiekowej. Uczestniczki poznają poszczególne kosmetyki oraz ich zastosowanie, dowiedzą się, jak je łączyć i w jaki sposób posługiwać się sprzętem, aby stylizacja nie była błędna. Nauczą się wykonywania delikatnego naturalnego manicuru na dyskotekę szkolną lub wyjście ze znajomymi. Z pomocą instruktorki spróbują określić swoje potrzeby oraz dobiorą do niego określone kosmetyki. Będzie to początkiem ich przygody ze Stylizacją Paznokci.

pROGRAM

1. Budowa paznokcia naturalnego.
2. Choroby paznokci (zarys).
3. Dezynfekcja a sterylizacja – zasady.
4. Przygotowanie stanowiska pracy.
5. Prawidłowe przygotowanie naturalnej płytki paznokcia oraz opracowanie skórek.
6. Podstawy pracy frezarką.
7. Prawidłowa aplikacja lakierów hybrydowych (kolor, french).

INFORMACJE OGÓLNE

Ewa Wypchło
Instruktor Mistero Milano
INFORMACJE OGÓLNE:
Termin: wg harmonogramu szkoleń
Czas trwania: 7 godz
Cena: 600 zł
Godz. 08:00-15:00

Miejsce: EMA Nails&Lashes
Ul. 1 maja 15 i /4
74-100 GRYFINO

Uczestnik po szkoleniu otrzyma certyfikat renomowanej firmy Mistero Milano języku polskim . Na szkoleniu dostępne będą zimne napoje oraz przekąski. Nie musisz zabierać ze sobą żadnych urządzeń, wszystkie narzędzia będą dostępne na miejscu.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE I ZAPISY

Aby kurs mógł się odbyć muszą uczestniczyć min. 2 osoby, kurs przeznaczony jest dla max. 4 osób. Każdy uczestnik otrzyma materiały edukacyjne. Proszę nie usuwać swoich starych stylizacji oraz nie zakładać nowych.
Rezerwacja miejsca – wpłata zadatku w kwocie 100 zł na nr konta. Zadatek nie jest zwrotny, chyba że szkolenie nie odbędzie się z winy organizatora.

Dane do przelewu:
Ewa Wypchło
Numer konta: 95 1020 4795 0000 9302 0112 4908

W tytule proszę wpisać: imię i nazwisko, nr tel. Z dopiskiem ” Mani Dla Nastolatek”
Pozostałą kwotę należy uregulować przelewem do dnia szkolenia lub gotówką na miejscu przed rozpoczęciem.

Chętne osoby zapraszam do kontaktu przez Fb jak i prywatnie Ewa Wypchło Instruktor Mistero Milano tel. 883832521

Ilość miejsc ograniczona.
Wszelkie dokumenty oraz zgody w wiadomości prywatnej.

Serdecznie zapraszam!

Ul. 1 Maja 15i/4
74-100 Gryfino

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek

08:00 - 18:00

GODZINY OTWARCIA

Sobota - Niedziela

Szkolenia weekendowe - więcej informacji na social mediach.

Umów się teraz