Airbrush – czyli jak zdobić paznokcie aerografem?

Airbrush – czyli jak zdobić paznokcie aerografem?

manicure-kombinowany-ewa-wypchlo

Technik zdobienia paznokci jest od groma, i bez przerwy przybywa coraz więcej. Każda stylistka, ale i klientka pragnie oglądać nowości świeżych i kultowych pomysłów na zdobienia. Jakiś czas temu na rynek wszedł aerograf.

Pełno możliwości zdobień paznokci

Zdobienia paznokci mogą być skomplikowane ale są też także takie które są bardzo proste. Przede wszystkim do zdobień musisz uzbroić się w cierpliwość, masę wyobraźni oraz wprawę. W internecie nie brak inspiracji do wykonania, ale pamiętajmy że nie każda potrafi je wykonać oraz są wśród stylistek takie które dopiero zaczynają swoją przygodę.

Do wyboru są np. naklejki czy pyłki ale takie zdobienia są zazwyczaj standardowe. Aby wykonać zdobienie oryginalne możesz użyć… aerografu do paznokci!

Co to jest ten aerograf?

Aerograf inaczej airbrush do paznokci to powietrzny pistolet, który jest wykonywany właśnie do wykonywania wzorów oryginalnych oraz wyjątkowych. Do malowania sprawdzą się tylko specjalne farby, które są nakładane pod ciśnieniem. Pamiętaj jednak o tym aby urządzenie móc kontrolować! Aerografy cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ ma on wiele zalet, m.in. wykonane zdobienie jest trwałe i wygląda pięknie. Ważne jest także to że oszczędzasz czas, masz zapewnione pewne krycie oraz wykonanie jest sterylne.

Na czym polega aerograf?

Zdobienie paznokci tym sposobem daje nam efekty ombre, rozmycia czy cieniowania wybranych przez nas kolorów. Możliwości są nieskończone, a ograniczyć może je jedynie twoja wyobraźnia. Są także na rynku specjalne szablony dzięki którym twoje zdobienia będą wyglądały jeszcze piękniej. Możesz stosować takie zdobienia na paznokciach hybrydowych, żelowych czy akrylowych. Twórz własne odcienie oraz mieszaj śmiało barwy.

Więc warto kupić airbrush?

Zastanawiasz się czy warto inwestować w taki pistolet? Na internecie znajdziesz pełno ofert takich sprzętów w atrakcyjnych cenach. Poświęć jednak trochę czasu i znajdź urządzenia wysokiej jakości oraz farby. Jeśli już nabierzesz wprawy to gwarantuje Ci że takie zdobienia sprawią Ci samą przyjemność i wcale nie zajmie ci to dużo czasu.

Nie ważne jaką metodę stylizacji wybierzesz, musisz pamiętać o podstawowej pielęgnacji dłoni i paznokci.

Ul. 1 Maja 15i/4
74-100 Gryfino

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek

08:00 - 18:00

GODZINY OTWARCIA

Sobota - Niedziela

Szkolenia weekendowe - więcej informacji na social mediach.

Umów się teraz