Od jakiego szkolenia zacząć?

Od jakiego szkolenia zacząć?

Jesteś na początku swojej ścieżki zawodowej i marzysz o tym, aby zostać stylistką paznokci?
Nie wiesz od jakich szkoleń zacząć?
Nadchodzę z pomocą!

Pierwszy krok – Szkolenie Manicure

Bez szkolenia z manicure tak naprawdę ani rusz dalej, ponieważ z tego szkolenia dowiesz się teorii podstaw stylizacji paznokci. Na takim szkoleniu zdobędziesz wiedzę o:

 • Higienie pracy, stanowiska oraz narzędzi
 • Przyborach potrzebnych do wykonania manicure
 • Jak przygotować odpowiednio narzędzia oraz stanowisko pracy
 • Jak zbudowana jest płytka paznokcia 
 • Jakie są choroby paznokci i skóry, oraz kiedy musimy odmówić wykonania stylizacji
 • Jak poprawnie wykonać manicure klasyczny oraz jak dokładnie pomalować pod skórki

Drugi krok – Manicure Hybrydowy

Stylizacja hybrydowa to obecnie jeden z najbardziej pożądanych i wykonywanych zabiegów kosmetycznych. Aby była to stylizacja trwała to koniecznie trzeba zapoznać się z podstawami i tajnikami tejże stylizacji. Na szkoleniu dowiesz się;

 • Jak należy dokładnie przygotować płytkę paznokcia do stylizacji
 • Jak idealnie pokryć paznokcia bazą hybrydową
 • Jak poprawnie i bezpiecznie zdjąć stylizację hybrydową
 • Jakie produkty będą Ci potrzebne 

Trzeci krok – Stylizacja paznokci metodą żelową

Tutaj już zaczynają się szkolenia techniczne, to takie na których dowiesz się jak prawidłowo stylizować paznokcie żelem lub akrylożelem. Możesz nauczyć się obu metod albo wybrać jedną, którą wolisz. Aktualnie żel może być tak samo lub podobnie twardy i trwały jak akryl. Wystarczy tylko znać produkt, i płytkę paznokcia, żeby zgrać całą stylizację. Ale może jednak wolisz być inna jak stylistka z salonu obok i pracować innowacyjną techniką i dzięki temu twój salon będzie oferował coś innego niż każdy w okolicy, ważne jest to aby dopasować prodkukt do stanu naturalnej płytki, nigdy odwrotnie.

Na takim szkoleniu dowiesz się:

 • Jakie produkty będą Ci potrzebne
 • Prawidłowo zbudowany paznokieć przedłużany oraz prawidłowa budowa na naturalnej płytce
 • Jak prawidłowo podłożyć szablon 
 • Jak poprawnie piłować
 • Etap uzupełniania paznokci

Te wyżej wymienione szkolenia są obowiązkowe w zawodzie stylistki paznokci. Oczywiście szkolenia pozostałe są również potrzebne, ponieważ tworzą jednośći równowagę w stylizacji paznokci. Mowa o szkoleniu z manicure kombinowanego czy z obsługi frezarki. Super jeśli zdecydujesz się na szkolenie ze zdobień, to również przełoży się na rozgłos twojego salonu, który będzie oferował nie tylko jeden kolor, ale także piękne zdobienia czy ornamenty. Jest także szkolenie z mix nail artu, z którego dowiesz się podstaw takich jak trzymanie pędzla, pracy pędzlami oraz dobór odpowiednich produktów.

A może jesteś już po szkoleniach, ale stylizacja hybrydowa zajmuje Ci 3 godziny? To wskazówka aby udać się do Centrum Szkoleniowego na szkolenie z tempa pracy. Na takim szkoleniu przedstawimy Ci tajniki jak robić dobrze, ale szybciej i nie tracić cennego czasu.

Ostatnie o czym Ci powiem to bardzo ważne szkolenie jakim jest doszkalanie techniczne. Jest dla osób, które są po wszystkich szkoleniach wyżej wymienionych i wiedzą, że nad czymś muszą popracować, ale potrzebują pomocy instruktorskiej. Na takim szkoleniu instruktor wskaże Ci popełniane błędy w stylizacji paznokci, oraz zrobi wszystko aby pomóc Ci je wyeliminować.

Osobiście jestem instruktorką stylizacji paznokci i prowadzę wszystkie wyżej wymienione szkolenia. Program moich szkoleń jest nawet bardziej rozbudowany niż to co wymieniłam, więc każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Oczywiście ja sama też osobiście się szkole i uczestniczę w kursach i szkoleniach. Jeśli zaczynasz karierę paznokciową i chcesz, aby twoje prace były piękne oraz estetyczne – to postaw na szkolenia najwyższej jakości ponieważ pamiętaj, że to się przełoży na twoją przyszłość. Na rynek wchodzą nieustannie jakieś nowości, więc ważne jest to, aby instruktor także się szkolił.

To jak? Wpadniesz do mnie na szkolenie?

Jeśli nie wiesz na jakie się zdecydować to jestem także po to aby pomóc Ci w odpowiednim dobraniu szkolenia.

CZEKAM NA CIEBIE!!

Ul. 1 Maja 15i/4
74-100 Gryfino

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek

08:00 - 18:00

GODZINY OTWARCIA

Sobota - Niedziela

Szkolenia weekendowe - więcej informacji na social mediach.

Umów się teraz