Zimowe paznokcie – czyli co się najlepiej nosi zimą?

Zimowe paznokcie – czyli co się najlepiej nosi zimą?

manicure-kombinowany-ewa-wypchlo

Dni coraz krótsze, za oknem coraz zimniej, za rogiem już święta… Co oznacza tylko jedno! Rzecz jasna zbliża się zima. Dla jednych Pań to zmora lecz są miłośniczki tej pory roku. Jest to czas wyciągnięcia z szafy swetrów, czapek, kurtek, szalików, ale najważniejsze jest to, że pora na zimowy manicure. Jeśli mowa o zimowych stylizacjach i inspiracjach na zimowe dni,  to jest ich naprawdę multum. Nie ma innej takiej pory roku w której wybór stylizacji na paznokciach jest tak trudny. Zimowy manicure może być zarówno stonowany i spokojny ale może być także fantazyjny i oryginalny. To tylko od życzenia klientki na co ma ochotę. Należy pamiętać że zimowy styl to także to także wybór paznokci świątecznych i sylwestrowych.

Inspiracje na zimowe paznokcie

Czy masz tak jak ja, że gdy za oknem mróz to siedzisz i myślisz kolejne pomysły na stylizacje? Wśród pomysłów, które Ci przygotowałam, nie zabraknie klasyków takich jak śnieżynka czy bombka, ale także będę mówić o troszkę bardziej skomplikowanych technikach. Zobacz moje pomysły na zimowe paznokcie i kto wie może dzięki mnie się zainspirujesz!

Symbole zimowe na zawsze w modzie

Jeśli mowa o zimie to jaki symbol Ci przychodzi na myśl? U mnie w głowie od razu pojawia się widok bałwana, śnieżynki, prezentów czy gwiazdki. Dla niektórych symbolów niepotrzebna jest wprawa w zdobieniach, ale niestety jeśli mowa o Mikołaju czy reniferze, to już niestety bardziej skomplikowany dział. Jeśli twoją inspiracją są właśnie takie zdobienia ale nie masz wprawy to mam dla Ciebie kilka rozwiązań. 

Jak już wspomniałam wyżej pierwszym sposobem, jest po prostu namalowanie na paznokciach, oczywiście jeśli jesteś stylistką i masz doświadczenie w wykonywaniu zdobień. Ale mam dla Ciebie także mniej skomplikowane metody. Możesz zaopatrzyć się w naklejki świąteczne lub blaszki do stempli, których jest tyle rodzajów ile chcesz więc znajdziesz coś dla Siebie i swoich klientek. Na sto procent znajdziesz pośród nich idealny wzór zimowy! Takie zdobienia będą pasowały idealnie do czerwonych paznokci ale także do granatowych czy zielonych.

Brokat w zimie? Przekonaj się

Mówiąc o zimie od razu także mamy na myśli sylwester czy Nowy Rok. Jednak nie musimy się ograniczać, że tylko w okresie karnawału możemy zaszaleć z brokatem. Zimowe paznokcie mogą całe błyszczeć lub mogą być małym dodatkiem do reszty stylizacji. Jak możesz uzyskać taki efekt? Na rynku mani jest ogromny wybór lakierów z brokatami czy pyłków do paznokci. Te dwa produkty są chyba najprostsze w obsłudze i nie powinny sprawić problemów. Jeśli jednak lubisz mieć nie codzienny manicure, który się wyróżnia to możesz pyłek zaaplikować na część paznokcia po to, aby uzyskać bardziej spektakularny efekt.

Sweterkowe paznokcie zimowe?

Już we wcześniejszym wpisie poznaliście co to jest sweterek na paznokciach i jak go wykonać. Na pewno aby wykonać zdobienie sweterkowe należy troszkę czasu poświęcić na ćwiczenie takiej stylizacji. Fantastycznie wygląda na długich i wąskich paznokciach, ale na krótkich również nie będzie wyglądać źle. Taki manicure pasuje zarówno do jeansów ale także do swetra czy sukienki.
Zimowe paznokcie 2w1 lub 3w1?

Ul. 1 Maja 15i/4
74-100 Gryfino

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek

08:00 - 18:00

GODZINY OTWARCIA

Sobota - Niedziela

Szkolenia weekendowe - więcej informacji na social mediach.

Umów się teraz